در حالی که مسلمانان در اروپا با محدودیت‌ها و خط قرمزهای فراوانی روبرو بوده و پروژه‌های اسلام‌هراسی بسیاری در غرب در حال اجرا است، اما براساس آمارهای رسمی، تعداد مسلمانان و میزان گرایش به دین اسلام در میان اروپاییان نسبت به یکی-دو دهه گذشته دو برابر شده و پیش‌بینی می‌شود در انتهای سومین دهه هزاره سوم میلادی، اروپا چهره‌ای اسلامی به خود خواهد گرفت.

به گزارش خبرنگار سیاست خارجی باشگاه خبرنگاران؛ علی‌رغم گسترش نژادپرستی و اقدامات ضد اسلامی دولت‌های غربی، آمارها و شواهد موجود نشان دهنده گسترش دین اسلام در بسیاری از کشورهای جهان و بویژه در دنیای غرب است، به‌طوری که تعداد مسلمان‌ها و افرادی که به دین اسلام گرویده‌اند در سال‌های اخیر به دو برابر رسیده است.

از اینرو، باشگاه خبرنگاران قصد دارد در طی سری گزارش‌هایی به افزایش گستره اسلام در کشورهای مختلف جهان بپردازد. در اولین سری از این گزارش‌ها، گسترش و نفوذ چشم‌گیر اسلام در دنیای غرب و کشورهای اروپایی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

در حالی که مسلمانان در اروپا با محدودیت‌ها و خط قرمزهای فراوانی روبرو بوده و پروژه‌های اسلام‌هراسی بسیاری در غرب در حال اجرا است، اما براساس آمارهای رسمی، تعداد مسلمانان و میزان گرایش به دین اسلام در میان اروپاییان نسبت به یکی-دو دهه گذشته دو برابر شده و پیش‌بینی می‌شود در انتهای سومین دهه هزاره سوم میلادی، اروپا چهره‌ای اسلامی به خود خواهد گرفت.اگر نگاهی به آمارهای اجمالی زیر انداخته شود متوجه نتیجه معکوس برنامه‌های اسلام‌ستیزی و اسلام‌هراسی در غرب می‌شویم:

گوشه‌ای از اقدامات ضد اسلامی در غرب:

همواره غرب از طرق راه‌های گوناگونی تلاش کرده است تا چهره‌ای تاریک از اسلام نمایش دهد؛ چهره‌ای خشن، مردهای مستبد، زن‌هایی که در آشپزخانه زندانی شده‌اند، مردمانی افراطی، تروریست و دشمن غرب. 
اما بر خلاف این ادعاهای پوشالی و کاذب، تنها با رجوع به قرآن و مطالعه زندگی پیامبر اسلام و ائمه اطهار، خود غربی‌ها اذعان دارند که نه تنها بنیادگرایی در اسلام جایی ندارد، بلکه نسبت به دیگر ادیان الهی، اسلام دینی چندین برابر انعطاف‌پذیرتر و اعتدال‌گراتر است. همچنین، آیات و روایات بسیاری مبنی بر تکریم خانواده و حقوق مسلم زن در اسلام وجود دارد.
ادامه مطلب
منبع : مسیحیت شناسی |کودکانی که مسلمان به دنیا می‌آیند/ قاره سبز تا سال 2030 چهره اسلامی به خود می‌گیرد+ فیلم و اسناد
برچسب ها : اسلام ,اسلامی ,برابر ,چهره‌ای ,اروپا ,مسلمانان ,خواهد گرفت ,پیش‌بینی می‌شود ,اروپاییان نسبت ,میان اروپاییان ,انتهای سومین ,میلادی، اروپا چهر?